W co inwestować w 2022 roku?

w co inwestować w 2022 roku

Co to jest kryptowaluta i jak działa?

Kryptowaluta to waluta elektroniczna, która wykorzystuje kryptografię do kontrolowania tworzenia i przesyłania pieniędzy, jednocześnie utrzymując historię transakcji. Kryptowaluty są często używane do płacenia za towary i usługi, przy czym Bitcoin jest najszerzej akceptowaną formą.

Jakie były najpopularniejsze kryptowaluty w 2021 roku?

Najpopularniejszymi kryptowalutami w 2021 roku były Bitcoin, Bitcoin Cash i Ether. Kapitalizacja rynkowa Ethereum wyniosła 106 miliardów dolarów, podczas gdy kapitalizacja rynkowa Bitcoin wzrosła do 117 miliardów dolarów.

Topowe kryptowaluty w 2021 roku to:

  • Bitcoin: 117 miliardów dolarów

  • Bitcoin Cash: 45 miliardów dolarów

  • Ethereum: 106 miliardów dolarów

Dlaczego Ethereum jest promowane jako najpopularniejsza kryptowaluta w 2021 roku?

Ethereum jest najpopularniejszą kryptowalutą w 2021 r. ze względu na swoje unikalne cechy, takie jak możliwość wykorzystania nie tylko walut cyfrowych.

Ethereum było promowane jako najpopularniejsza kryptowaluta w 2021 roku ze względu na swoją wyjątkowość i cechy, które wyróżniają go spośród innych walut cyfrowych. Jest to wirtualna waluta, która pozwala ludziom używać swoich tokenów do wykonywania inteligentnych kontraktów na swojej platformie, a także może być używana do płatności.

Wiele branż zaczyna stosować ten innowacyjny blockchain, ponieważ ma wszystkie atrybuty, które pozwalają mu być dla nich użytecznym narzędziem. Na przykład rozwiązania płatnicze oparte na Ethereum zostały przyjęte przez duże firmy, takie jak Microsoft, Daimler i Samsung.

Jaką kryptowalutę kupić w 2022 roku i dlaczego?

Świetnym pomysłem jest inwestowanie w kryptowaluty przed wzrostem cen.

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć inwestowanie w Bitcoin. Jedną z nich jest to, że chociaż może nie jest to najlepsza kryptowaluta, prawdopodobnie do 2022 roku stanie się jedną z najpopularniejszych kryptowalut. Więc jeśli szukasz opcji inwestycyjnej, kupno Bitcoina teraz może okazać się opłacalną decyzją pod koniec 2021 roku.

Prognoza kryptowalut na 2022 rok

Chociaż może nie jest to jeszcze mainstream, wiele osób jest zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty. Niektórzy eksperci uważają, że wkrótce będzie więcej kryptowalut niż krajów na Ziemi do roku 2022. Jeśli zastanawiasz się nad inwestowaniem, skorzystaj z tego artykułu jako przewodnika, który pomoże Ci przewidzieć przyszłość kryptowalut.

W roku 2022 wydobycie kryptowalut, takich jak bitcoin, będzie droższe niż złota. Polecamy zainteresować się polecanymi platformami w celu przyszłej inwestycji.

Która krypto będzie kolejnym Bitcoinem?

Chociaż Bitcoin jest nadal najpopularniejszą kryptowalutą, istnieje wiele innych, które go dogoniły. Oto kilka kryptowalut, na które powinieneś mieć oko.

Ethereum jest drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej, z łączną kapitalizacją rynkową w wysokości 47 miliardów dolarów. Obecnie kosztuje około 470 USD za token. Obecna kapitalizacja rynkowa Ripple wynosi 33 miliardy dolarów i była jedną z najszybciej rosnących w 2018 roku, przy czym od początku roku wzrosła o ponad 1000%. Wraz ze swoim krypto kuzynem Stellar Lumens, Ripple odnotował wzrost cen o 3800% od najniższego punktu w 2017 roku.

Litecoin to popularna kryptowaluta. W tym roku odnotował ogromne zyski i kosztuje około 110 USD za token.