Praca w domu

praca dodatkowa w domu

W tym coraz bardziej cyfrowym świecie nigdy nie było lepszego czasu na pracę w domu. Praca zdalna to świetna okazja dla tych, którzy walczą o zapewnienie sobie miejscowej pracy, muszą pozostać w domu z powodów zdrowotnych, muszą dbać o ukochaną osobę lub po prostu nie chcą zajmować się gorączkowymi codziennymi podróżami.

Praca w domu – co robić, ile można zarobić?

praca zdalna w domu

FlexJobs, strona wyszukiwania dla najlepszych miejsc pracy w domu, poinformowała w swoim badaniu the State of Remote Jobs, że od 2017 r. 43% amerykańskich pracowników pracuje obecnie zdalnie — nawet jeśli jest to tylko część dnia pracy, aby zwiększyć swoje dochody lub jako praca dodatkowa w domu. Do pracy zdalnej potrzebny jest komputer, podstawowe umiejętności i rozsądne podejście do sprawy. I tak, nawet pielęgniarki, nauczyciele, redaktorzy lub graficy mogą znaleźć niezliczone możliwości pracy w domu dzięki wszechmocnemu internetowi.

Praca w domu to wymarzona sytuacja dla milionów pracowników. Ale możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że istnieją dosłownie setki firm, które oferują możliwości właśnie do tego.

Zaledwie kilka dni temu strona internetowa FlexJobs, która specjalizuje się w pracy w domu, opublikowała roczną listę 100 najlepszych firm zajmujących się zdalną pracą w 2019 roku. Musielibyśmy praktycznie napisać książkę, aby objąć konkretne szczegóły wszystkich 100 firm. Ale zamiast tego skupię się na dziesięciu najlepszych pracach z domu, opierając się na tej liście. To daje przykład tego, jak działa proces, czego można się spodziewać, a także korzyści, jakie oferuje układ. Rzućmy okiem na dziesięć najlepszych ofert pracy z listy FlexJobs w szczegółach.

Lista firm oferujących zarobek w domu

jak zarobić w domu

Internet otwiera przed sobą bardzo duże możliwości nie tylko zarobkowe. Wielkie firmy ciągle inwestują w mobilny i sieciowy interes, który sprzyja firmom oraz nam. Dzięki temu możemy stale rozwijać zarobek poprzez pracę w domu siedząc przed komputerem lub smarthphonem. Wrota piekieł biznesu są przed nami otwarte.

Appen

Appen to firma z siedzibą w Australii. Mają jednak biura w USA i Wielkiej Brytanii, a także oferują możliwości w 130 krajach na całym świecie. Firma współpracuje z niektórymi z największych firm na świecie, w tym z ośmioma z 10 wiodących firm technologicznych. Obsługuje ponad 1 milion wykonawców na całym świecie.

Appen oferuje pozycje, które są elastyczne, w niepełnym wymiarze godzin i jest to praca zdalna. Możesz pracować kilka godzin w tygodniu lub w pełnym wymiarze godzin. Oferty pracy są dostępne w transkrypcji, tłumaczeniu, językoznawstwie, inżynierii, marketingu, finansowaniu i sprzedaży. Oferują nawet mikro-zadania, które są małymi zadaniami, które można wykonać w domu w ciągu około godziny.

Jak widać, nie tylko mają pracę w domu, ale także oferują pełną elastyczność. Możesz wybrać swoją pracę i godziny pracy. Praca dodatkowa w domu ma wiele zalet jak widać.

Lionbridge

W Waltham w stanie Massachusetts, Lionbridge ma wolne miejsca pracy, które pracują w niepełnym wymiarze godzin, freelance i zdalnie. Oferty pracy są dostępne w bankowości i finansach, inżynierii, grach, globalnym marketingu, motoryzacji, usługach prawnych, naukach przyrodniczych, inteligencji maszynowej, testach, tłumaczeniu i lokalizacji. Praca dodatkowa w domu to też cięzka praca.

Usługi tłumaczeniowe wydają się szczególnie powszechne wśród zdalnych ofert pracy. Biorąc pod uwagę wzrost rynków światowych, istnieje wyraźna potrzeba dotarcia i interakcji z klientami w setkach lokalnych języków. Lionbridge ma ponad 100.000 specjalistów pracujących w 15 różnych branżach.

Ale to tylko jeden przykład. Ogólnie rzecz biorąc, Lionbridge współpracuje z ponad pół milionem osób w 26 krajach, z których większość pracuje zdalnie. Podobnie jak Appen, najprawdopodobniej będziesz w stanie znaleźć stanowisko, które zapewni elastyczność, której szukasz, niezależnie od tego, czy jest to praca w pełnym wymiarze godzin, czy praca w niepełnym wymiarze godzin. Jeśli dodatkowa praca zalna to Twój konik to drzwi sa przed Toba otwarte.

VIPKID

VIPKID ma siedzibę w Pekinie w Chinach, ale niedawno otworzył amerykańską siedzibę w San Francisco. Firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Oferty pracy są dostępne do pracy zdalnej, zarówno na pół etatu, jak i na freelancing. Witryna reklamuje obecnie opłatę w wysokości 22 USD za godzinę.

Usługa oferuje Język angielski jako drugi język dla dzieci w Chinach, do ośmiu lat. Nauczyciele to native speakerzy języka angielskiego, którzy prowadzą Indywidualne kursy oparte na jednolitych standardach Państwowych w USA. A jako nauczyciel otrzymasz ciągłe płatne szkolenia, a także możliwości rozwoju zawodowego. Będziesz mógł pracować w domu i wybrać swój własny harmonogram jako praca zdalna.

Liveops

Firma Liveops ze Scottsdale w Arizonie nazywa się nowoczesnym call center, które nie jest call center. To powinno dać Ci jasny obraz tego, co robią i jak i gdzie to się dzieje. Firma nie ma centrów telefonicznych w zwykłym znaczeniu tego słowa, a zamiast tego zatrudnia ponad 20 000 niezależnych agentów pracujących zdalnie. W związku z tym opisuje się również jako największe na świecie centrum kontaktu w chmurze. Dodatkowa praca w domu to wielki biznes, który wciąż się rozwija.

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług agencyjnych w zakresie podróży i gościnności, telekomunikacji, pomocy drogowej, zaawansowanych technologii, handlu detalicznego, finansów, opieki zdrowotnej, firm ubezpieczeniowych, a nawet rządu federalnego. Praca jest dostępna zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i w niepełnym wymiarze godzin w całych Stanach Zjednoczonych.

Working Solutions

Working Solutions ma siedzibę w Dallas w Teksasie i istnieje od 1996 roku. Zapewniają one obsługę domu dla klientów i agentów sprzedaży. Oferty pracy są dostępne dla handlu detalicznego, telekomunikacji, finansów, opieki zdrowotnej, podróży i energii. Firma zatrudnia ponad 110 000 niezależnych kontrahentów z całych Stanów Zjednoczonych.

Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub freelance i zawsze zdalnie. Obecnie dostępne są stanowiska przedstawicieli obsługi klienta, starszych pracowników obsługi klienta, sezonowych agentów obsługi klienta i przedstawicieli obsługi klienta.

Working Solutions oferuje coś coraz bardziej wyjątkowego we wszechświecie zatrudnienia. Szkoli swoich agentów w biznesie klienta, bez żadnych kosztów dla nich, za pośrednictwem uniwersyteckich rozwiązań roboczych.

Współpraca z redakcjami

Istnieją bardziej Polskie sposoby na pracę w domu przez internet. Jednym z nich jest współpraca z redakcjami. Nie musisz być wykwalifikowanym dziennikarzem by sie jej podjąć. Firmy oferują korekty teksów oraz wyszukiwanie informacji potrzebnych do przygotowań tematycznych artykułów.

Wypełnianie Ankiet

Istnieje całkiem spora paleta serwisów, które umożliwiają dodatkowy zarobek w domu. Wypełnianie ankiet nie należy do najciekawszych prac lecz tu też można coś zarobić. Dodatkowa praca w domu przez internet to nie tylko ankiety. O tej formie zarabiania wspominaliśmy w tym artykule.

Social Media

Internet to szerokie pole do popisu dla kreatywnych ludzi. Wystarczy odpowiedni pomysł na tematykę swojego bloga i można zarobić całkiem dobre pieniądze. Jeśli prowadzisz popularny blog lub kanał na youtube to reklamodawcy będą się o Ciebie zabijać.

Amazon sklepy oraz afiliacja

praca w domu jak łatwo pracowaćAmazon z siedzibą w Seattle jest jedną z firm najczęściej kojarzonych z pracą w domu. Firma zatrudnia ponad 90 000 pracowników i jest największym sprzedawcą internetowym na świecie. Możesz uzyskać dostęp do Amazon miejsc pracy z domu na stronie wirtualnej lokalizacji.

Miejsca pracy są dostępne głównie na stałe. Obecne dostępne pozycje obejmują sprzedaż, reklamę, zarządzanie kontami, realizację projektów/programów/zarządzanie produktami i zarządzanie operacjami, Zasoby ludzkie, rozwój biznesu i handlu, operacje, IT i Inżynieria, wyposażenie, Konserwacja i nieruchomości oraz Obsługa klienta. Równie dobrze można znaleźć partnerstwo w Polsce w takich sklepach jak x-kom czy morele wszystko zależy od naszego gustu. Potem wystarczy tylko zacząć promować dany produkt i zarabiać. Praca w domu przez internet jest możliwa dzięki ciągle rozwijającemu się mobilnemu biznesowi. O afilacji pisaliśmy już tutaj.

Podsumowanie

Praca zdalna  przez internet nie jest już niczym niezwykłym. W miarę, jak świat staje się coraz bardziej połączony i międzynarodowy, szybko zmieniają się zarówno rodzaje miejsc pracy, jak i sposób ich wykonywania. Jednocześnie takie rozprzestrzenianie się technologii zmniejsza luki w krajobrazie gospodarczym. Powszechna Dystrybucja komputerów domowych i smartfonów łączy ludzi na całym świecie. Obecnie żyjemy w gospodarce całodobowego konsumenta, co oznacza, że na drugim końcu łącza znajduje się ktoś inny kto potrzebuje Twojego produktu lub usługi.

Zapraszamy również do sprawdzenia kategorii: polecane programy inwestycyjne, dzięki którymi osiągniesz sukces!