Crypto Genius opinie i recenzja. Czy można zarobić?

Crypto Genius logo

Oprogramowanie Crypto Genius jest algorytmem handlowym, który umożliwia handel Bitcoinem i innymi kryptowalutami na rynkach finansowych. Ten bot Trading stosuje strategie handlu wysokiej częstotliwości w celu wyławiania możliwości handlowych i to wtedy jesteś w stanie czerpać zyski z rosnących i spadających rynków kryptowalut.

Crypto Genius – co to jest?

Crypto Genius co to rejestracja

Crypto Genius, czyli jeden z wielu dostępnych kryptobotów, ale jeden z nielicznych, który jest zachwalany na całym świecie został stworzony przez Chrisa Petersona, jednego z czołowych programistów na świecie. Chris podjął walkę z jego zdaniem “nieuczciwym systemem” jakim były kryptowaluty. Chodziło mu dokładniej o przepaść, która dzieliła osoby zaangażowane w ten temat od czasu powstania, a tych, którzy też chcieli wziąć “swoje”.

Stworzył on Crypto Genius po to, by tę przepaść zlikwidować.

Kluczowym elementem oprogramowania Crypto Genius jest jego zautomatyzowanie. Oznacza to, że każdy może go użyć nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia. Zrobiliśmy poszukiwanie w Internecie i znaleźliśmy wiele stron przeglądowych, gdzie ludzie potwierdzili, że zarabiają tysiące dolarów każdego dnia. W wolnym tłumaczeniu Crypto Genius oznacza Geniusz Kryptowalut i taki właśnie on jest, jest geniuszem w swoim segmencie!

Co ciekawe te opinie są od ludzi ze wszystkich środowisk takich jak samotne matki, prezesi, zawodowi handlowcy i wiele więcej. Główną zaletą korzystania z automatycznego oprogramowania oprócz łatwości obsługi jest to, że nie trzeba spędzać wiele godzin na zarządzaniu kontami i obserwowaniu ruchu rynków.

Wystarczy kilka minut dziennie, aby ustawić swoje parametry handlowe takie jak ile chcesz zainwestować a także jakimi kryptowalutami chcesz handlować. Następnie bot Crypto Genius zrobi resztę.Gdy zostanie określony handel, który pasuje do Twoich parametrów to bot wykona pracę bez Twojej interwencji. Zautomatyzowany handel ma dużą zaletę w tym, że można zarobić nawet podczas snu, ale co ważniejsze działalność handlowa nie jest wykonywana pod wpływem emocji.

Crypto Genius opiniePewnie wiesz jak to jest, gdy zainwestowałeś pieniądze w coś, co zamiast dochodu przyniosło same straty. Crypto Genius zapewnia, że to się nie stanie, -także nie będzie w stanie handlować w oparciu o swoje przeczucie, co ma miejsce gdy to my decydujemy, a nie sztuczna inteligencja. Gdy transakcja jest realizowana przez bota kryptowalutowego tylko dlatego, że jest ona oparta na faktach – na danych wykrytych przez algorytm. Jak pewnie dobrze wiecie, to czynnik ludzki jest największą wadą kryptowalut.

Kolejnym plusem programu Crypto Genius jest to, że nie trzeba pobierać żadnego oprogramowania, aby z niego korzystać. Jest to intuicyjny Web-trader, więc nie trzeba martwić się o instalowanie aktualizacji. Więc nie musisz mieć potężnej jednostki aby wykonywała te skomplikowane algorytmy.

Crypto Genius opiera się na zaawansowanych algorytmach, które poluje na najbardziej dochodowe transakcje na rynkach finansowych. Następnie sprawia, że te transakcje wykonywane są automatycznie. Algorytmy stosują strategie używane w handlu wysokiej częstotliwości na rynku forex i giełdowym. Strategie te wykorzystują duże ilości zapisanych w archiwach dużych danych do podejmowania świadomych decyzji handlowych.

Czy Crypto Genius jest legalny?

Tak, Crypto Genius jest w 100% legalnym programem.

Istnieją pewne kryteria na które zwracamy uwagę podczas przeglądu produktu w celu sprawdzenia czy jest on legalny i bezpieczny:

 • Czy podane sygnały są dokładne?
 • Czy strona jest bezpieczna i czy oferują bezpieczne transakcje?
 • Czy oprogramowanie jest łatwe w użyciu?
 • Czy możesz z łatwością wycofać swoje zyski?
 • Czy w razie potrzeby możesz skontaktować się z obsługą klienta?

Dokładność

Aby móc korzystać z robota i jego sygnałów powinien on oferować dokładność co najmniej 80%. Strona Crypto Genius stwierdza, że ich oprogramowanie ma poziom dokładności 98% i chociaż może to brzmieć zbyt dobrze, aby było prawdziwe. Faktem jest, że to naprawdę działa. Testując oprogramowanie, większość transakcji, które otworzyliśmy zakończyła się pomyślnie co oznacza, że zarobiliśmy pieniądze.

Bezpieczeństwo oraz ochrona

Jak stwierdzono kolejnym ważnym elementem produktu jest bezpieczeństwo i ochrona, które oferuje. Możesz być pewnym, że rejestrując nowe konto na portalu Crypto Genius, Twoje dane nie zostaną sprzedane różnym firmom zajmującym się mailingiem i w naszej ocenie mamieniem potencjalnych klientów niepotrzebnym spamem. Crypto Genius kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i używają najnowszych technologii do ochrony panelu handlu. Już same opinie na temat Crypto Genius świadczą o tym, że nigdy, żadne dane osób zarejestrowanych na stronie nie wyciekły do publicznego obiegu lub nie zostały wykorzystane w inny sposób niż stanowi to regulamin Genius.

Łatwość obsługi

W odniesieniu do łatwości obsługi to program Crypto Genius otrzymuje najwyższe oceny. Każdy może korzystać z tego oprogramowania i nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Oraz nie musisz wiedzieć jak analizować rynki. Podstawowym elementem skutecznego obrotu jest wiedza kiedy cena kryptowaluty będzie się przesuwać i w jakim kierunku.

Wymaga to analizy wykresów cenowych i wykorzystania całego szeregu wskaźników i danych historycznych, aby uzyskać wgląd w ruchy rynku. Z Crypto Genius cała ciężka praca analityczna jest zrobiona za ciebie. Oprogramowanie skanuje rynki, aby wskazać możliwości handlowe. Następnie automatycznie dokonuje transakcji. Nie trzeba nawet ręcznie dokonać wymiany. Prostota w najlepszym wydaniu!

Obsługa Klienta

Jeśli oglądasz wideo na stronie głównej Crypto Genius to twórca tego oprogramowania Chris Peterson stwierdza, że po staniu się użytkownikiem tego oprogramowania można skontaktować się z nim bezpośrednio przez Skype, telefon lub e-mail.

Byliśmy bardzo sceptyczni w tej kwestii, ponieważ nigdy nie ma się okazji porozmawiać z szefem firmy zwłaszcza takiej, która odniosła sukces. I tak, oczywiście próbowaliśmy nawiązać kontakt z Chrisem. Miło nam powiedzieć, że kiedy do niego zadzwoniliśmy on nie tylko odpowiedział na pytania, ale pomógł nam z kilkoma wskazówkami i sugestiami handlowymi. To duża piątka z plusem w naszym rankingu. Wystarczy, że wyślesz mail na adres podany w zakładce Kontakt, a po kilku godzinach lub minutach(!) otrzymasz odpowiedź!

Wyjątkowa oferta
Crypto Genius rejestracja

Możliwy bonus 250$

Wstąp w szeregi najbogatszych!

Nie musisz posiadać wiedzy analitycznej, by móc zarabiać na kryptowalutach. Z platformą Crypto Genius na pewno Ci się uda.

Zostaniesz poprowadzony za rękę do pomnożenia swoich pieniędzy. Nie zmarnuj swojej życiowej szansy, zarejestruj się!

Jak założyć konto i jak zacząć?

Postanowiliśmy ułatwić Wam rejestrację w Crypto Genius, dlatego też poniżej znajdziecie dokładną instrukcję krok po kroku jak założyć konto.

Krok 1 – nowe konto

 1. Wchodzimy na stronę: KLIKNIJ TUTAJ.

 2. Z prawej strony znajdziemy formularz rejestracyjny, wypełniamy w nim takie pola jak imięnazwiskonumer telefonuadres e-mail oraz hasło (tutaj radzimy o stworzenie jak najmocniejszego hasła, którego nie używamy nigdzie indziej!). Zapewniamy, że adres e-mail oraz numer telefonu nie zostanie wykorzystany do celów marketingowych. Twórcy zapewniają także, że nigdy nie sprzedadzą danych osobowych swoich użytkowników! Dodatkowo, nikt nie potrzebuje danych Twojej karty kredytowej. Dane wrażliwe są wrażliwe, nikt nie powinien Cię o nie prosić, tym bardziej giełda internetowa lub programy finansowe.

 3. Następnie, należy zaakceptować swoje konto klikając na linka w mailu, którego osoba zarejestrowana otrzyma od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Konto założone i aktywowane, co dalej?

Krok 2 – wpłata depozytu

Gdy już mamy założone konto, pora na działanie. Zgodnie z zasadą “pieniądz robi pieniądz“, należy zainwestować minimum, my móc zarobić pieniądze. Przygotuj swoją kartę płatniczą i zabierajmy się do pracy!

 1. Po zalogowaniu się (link dostaniemy w mailu!) do Crypto Genius należy wpłacić depozyt. Osobom początkującym sugerujemy, by nie rzucali się od razu na głęboką wodę, a raczej wpłacili minimalny depozyt. Na większe sumy przesłane do depozytu posłużą nam kwoty, które zarobimy dzięki kryptobotowi. Aby dokonać wpłaty należy kliknąć na odnośnik “WPŁAĆ DEPOZYT” (słowa mogą się trochę różnić, zależy od aktualizacji strony), wpisać kwotę minimalną (jest ona zawsze podana!) oraz wybrać preferowane przez nas źródło wpłaty.

 2. Po dokonaniu wpłaty na naszym koncie pojawią się środki, z których już możemy korzystać! Pragniemy nadmienić, że Crypto Genius nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za korzystanie. Tyle ile wpłacimy, tyle możemy zainwestować. Brak opłat wiąże się z tym, iż wprowadzono to podczas pandemi, a jak długo potrwa niewiadomo, dlatego zachęcamy do jak najszybciej rejestracji nowego konta.

 3. To wszystko. Teraz, albo skontaktujecie się z nami, albo z wsparciem konta, który pokaże Ci krok po kroku jak i w co zainwestować.

Zalety inwestowania w kryptowaluty Genius-em

W tym akapicie postanowiliśmy rozpisać się trochę, ale nie zanudzić Was zaletami Crypto Genius Polska (tak, posiadają polską filię programu). Poniżej znajdziecie listę wad i zalet, informujemy jednakże, że są to te najważniejsze, oczywistości sobie podarowaliśmy:

 • Sprawdzalność prognoz wzrostów i upadków kursów kryptowalut na giełdzie wynosi ponad 90%, dzięki czemu jest on jednym z najlepszych kryptobotów na rynku. Crypto Genius w Polsce nie jest nowością, wiele osób z niego korzysta, dzięki czemu można mieć pewność, że nie są to słowa rzucone na wiatr.
 • Prostota działania. Każdego dnia udowadniamy wszystkim naszym użytkownikom, że aby zarabiać online nie trzeba być profesionalistą, a cały ten hype na trudność związaną z inwestowaniem jest stworzona fałszywie przez media na całym świecie. Każdy może sobie dorobić kilka groszy, czy też zarabiać grube tysiące każdego dnia i to bez specjalistycznej wiedzy na temat kryptowalut i inwestowania. W razie czego zawsze pomożemy!
 • Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą, która podlega ścisłej analizie, dlatego też nie potrzebujesz na start dużego budżetu by zacząć i skończyć z zyskiem. Jest też na przykład Ethereum.
 • Szybkość. To właśnie błyskawiczna analiza Crypto Genius nierzadko w ciągu 2 sekund potrafi przewidzieć jak potoczy się kurs. Nic tutaj nie jest kwestią przypadku. Ten bot po prostu sprawdza składające się na kurs czynniki i oblicza w swoich algorytmach informując nas o tym z jaką pewnością kurs wzrośnie lub spadnie w przeciągu kilku kolejnych minut. To sprawia, że Crypto Genius umożliwi nam w miarę szybki zarobek.
 • Uniwersalność. Zakładając konto na tym akurat kryptobocie nie ma potrzeby rejestracji na coraz większej ilości giełd kryptowalut, współpracuje on z tymi najlepszymi stanowiąc jedno, główne konto.

Czy Crypto Genius to oszustwo? Nasza analiza.

Przede wszystkim należy to powiedzieć, że Crypto Genius to nie jest oszustwo. Skąd w ogóle wzięło się to pytanie? Odpowiedź na nie jest banalna. Informacje jakoby The Crypto Genius PL był scamem (oszustwem) pojawiły się za sprawą konkurencji. Prosimy zauważyć, że 100% artykułów opisujących ten program jako wyłudzacza pieniędzy ma odnośnik “Sponsorowane“. Nie jest trudno się domyślić, kto zasponsorował podobne artykuły. Kto na tym traci? Nie, nie samo Crypto Genius, ponieważ ma się świetnie dzięki ogromnej ilości użytkowników, a Wy. Dlaczego? To proste. Myśląc negatywnie o opisywanym kryptorobocie rezygnujemy z zarobku szukając innego, gdzie często trafimy na prawdziwe oszustwo.

Crypto Genius – szybsze i dokładniejsze zarabianie

Precyzyjny i wysokiej częstotliwości handel może generować ogromne zyski. Powodem tego jest to, że możemy wykorzystać każdą okazję, która pojawia się na rynkach.

Oprogramowanie Crypto Genius zawsze skanuje rynki finansowe szukając możliwości handlowych i będzie handlować każdą z tych potencjalnie opłacalnych opcji Automatycznie. Oznacza to, że Crypto Genius robi dokładniejsze transakcje oraz częściej. Więc potencjał zysku jest nieograniczony. Przypominamy, że sposób działania tego kryptobota nie jest uzależniony od przerw w serwerze, twórcy programu gwarantują, że analiza trwa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Właśnie to odróżnia człowieka od sztucznej inteligencji – nie potrzebuje ona przerw i czasu na spanie, może pracować bez przerwy.

Crypto Genius logowanie i rejestracja

Rejestracja w Crypto Genius nie różni się znacząco od rejestracji na innych portalach internetowych, choć w tym przypadku możemy mieć pewność, że nasze dane są bezpieczne. Dzięki specjalistycznym kodowaniom po stronie serwera nie ma opcji, by hacker wykorzystał cookies strony Crypto Genius do włamania, to jest niemożliwe. Najsłabszym ogniwem w bezpieczeństwie jest człowiek, dlatego zalecamy do osobnego hasła na minimum 12 znaków z użyciem dużych i małych liter oraz cyfr. Dzięki tak skontruowanemu hasłu, prawdopodobieństwo jego złamania jest znikome.

Konto Demo – co to jest?

Tak jak w podobnych programach, tak w Crypto Genius istnieje pojęcie konta demo. Podobnie jak konto inwestycyjne, możemy założyć konto demo, które ma wbudowany system pomocy dla osób, które dopiero zaczynają i nie chcą od razu inwestować swoich pieniędzy. W takim typie konta, dysponujemy wirtualnym depozytem, który uprawnia nas do inwestowania i sprawdzenia się w inwestowaniu. Polecamy to początkującym inwestorom, ponieważ nie ma stracimy realnych pieniędzy.

Strategie inwestowania w Crypto Genius

Gdy już będziemy gotowi na inwestowanie pieniędzy, musimy zdecydować się na stretegię tradingu w Crypto Genius. Bardzo dobrym sposobem na zapewnienie sobie dochodu pasywnego jest testowanie różnych technik tradingu. Jak informowaliśmy, kryptorobot działa samodzielnie, aczkolwiek sugerujemy kontrolowanie go i zmienianie parametrów, by wykorzystać jego potencjał na 100%. Jednocześnie, chcemy poinformować, iż sami testując Crypto Genius wygenerowaliśmy dochód 80$ w ciągu jednego dnia! Może nie są to tysiące, ale to prawie 50% na plus!

Crypto Genius opinie ekspertów i użytkowników

Jak świat światem ludzie polegają na opiniach innych. Opinie o programie Crypto Genius są zróżnicowane, zaraz wytłumaczymy dlaczego tak się dzieje. Przede wszystkim – konkurencja. Konkurencja stoi za 99% negatywnych opini, chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego? Większość podobnych kryptobotów nie cieszy się tak wielką popularnością jak ten, przestawiany przez nas w tym artykule.

Niektóre negatywne opinie są pisane przez osoby, którym po prostu nie wyszło. W inwestowaniu nie zaczyna się od ogromnych kwot, na takie manewry mogą sobie pozwolić osoby doświadczone. Początkującym polecamy zaczęcie od stosunkowo niskich kwot.

Jak jest naprawdę?

My jako młodzi inwestorzy możemy szczerze polecić Crypto Genius każdemu początkującemu jak i zaawansowanym inwestorom. Poniżej znajdują się opinie naszych użytkowników, którzy zaufali temu programowi.

“Zaufałem kolegom ze strony berich.eu i nie żałuję. Po rejestracji i wpłacie depozytu zamarłem. Widziałem przed sobą tylko jakieś słupki, wykresy itp. Dodam, że to moje pierwsze konto na platformie kryptowalut i jestem totalnie zielony. Łukasz z ekipy Crypto Genius skontaktował się ze mną, spytał czy nie potrzebuję pomocy. Początkowo przeczytałem całkiem ciekawe poradniki na ich stronie, dobrałem strategie i ruszyłem. Łukasz pomógł mi uruchomić kryptobota, włożyłem niewielką kwotę i kliknąłem na start 🙂 Jakież było moje zdziwienie, że po dwóch godzinach miałem już pierwszy dochód. Co prawda było to wtedy 3%, ale miałem uśmiech na twarzy przez cały dzień. Później chciałem zaryzykować, choć Łukasz mi odradzał, mówiąc, że nie ma sensu od razu wypływać na głęboką wodę. To był błąd, że go wtedy nie posłuchałem, straciłem blisko 20% depozytu. Następnie po kilku głębszych 😀 posłuchałem rad Łukasza i zacząłem znowu od małych kwot. Teraz po kilku tygodniach jestem sporo do przodu, a wszystko co zarobię sobie wypłacam, zostawiam tylko minimum depozytu, żeby mnie nie kusiło, dzięki!”

Damian, 36 lat

Nigdy nie wierzyłem w zarobek dla żółtodziobów na giełdzie, tym bardziej kryptowalut gdzie wszystko się dynamicznie zmienia. Mimo, że jestem po ekonomii to jakoś nigdy się dobrze w tym nie czułem. Ale dobra, dość o mnie. Wpłaciłem depozyt na Crypto Genius i eureka. Przeczytałem dokumentację tego bota i go puściłem. Może milionerem nie jestem, nie zarabiam 5 tysięcy dolarów na dzień, ale zawsze jakieś zaskórniki mam, a po jego ustawieniu nie robię dosłownie nic, czasem tylko patrzę co on robi. Polecam nawet tym, dla których to czarna magia.

Dawid, 28 lat

Razem z synem przystąpiliśmy do programu Crypto Genius. Ja nie jestem najnowszej daty, ale syn miał zawsze dryg do komputerów, jednak tym razem potrzebował mamy, bo nie miał środków 🙂 Zaufałam mu, przeczytałam pomoce i popytałam ludzi z berich jak to ugryźć i się nie wkopać. Udało się. Syn ma teraz dodatkowe kieszonkowe, podobnie jak ja 😉

Joanna, 43 lata

Jako, że siedzimy trochę już w interesie kryptowalut mamy kilku znajomych, których uznajemy za ekspertów przez ich wieloletnie doświadczenie. Przed tym, jak sami przystąpiliśmy do trading platformy Crypto Genius popytaliśmy ich. Część z nich w ogóle jej nie znała, ponieważ od pewnego czasu jest jej polska wersja, ale kilku znało. I to właśnie za ich poleceniem skorzystaliśmy. Swoje zarobiliśmy i postanowiliśmy podzielić się z Wami wiedzą na ten temat. Żaden z naszych ekspertów nie powiedział złego zdania na temat Crypto Genius.

Podsumowanie

Pamiętajcie, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem i nie należy inwestować tylu pieniędzy ilu nie możemy stracić. Jak widzicie, the Crypto Genius Opinie są w większości pozytywne. Nie gwarantujemy Wam zarobku typu 5900$ w jeden dzień, choć jest to możliwe. Na pewno nie przy obecnym kursie, na którym jest aktualnie Bitcoin. Co innego sprawa tyczy się mniej popularnych kryptowalut, tam czasami można zaobserwować zyski około 200% w jeden dzień. Jak to powiedział ktoś kiedyś “money is money” i nieważne ile zarobimy w pierwszych dniach, ważne że zarobimy. Pamiętajcie, że możecie się skontaktować z nami przez zakładkę Kontakt, zostawiając nam swój adres e mail.

FAQ – Najczęściej zadawane przez Was pytania

W podsumowanie zawarliśmy jeszcze krótki FAQ, w którym odpowiadamy na Wasze najważniejsze pytania! Dodaliśmy również niektóre z wyprzedzeniem by nikt z potencjalnych klientów Crypto Genius nie miał problemów!

Czy Crypto Genius jest legalny?

Tak, gwarantujemy wszystkim, że obawy dotyczące legalności kryptobota są niesłuszne. Jest on w stu procentach legalnym programem inwestycyjnym.

Jak wygląda wypłata środków z Crypto Genius?

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie i poczekać na wypłatę 24 godziny.

Czy zarobię na Crypto Genius?

Tak jak w życiu pewne są śmierć i podatki, tak nie można tego przypisać zarobkowi. Zarobek nie jest pewny, ale na pewno bardzo możliwy patrząc chociażby na opinie użytkowników, którzy zaufali Crypto Genius. Codziennie wychodząc z domu do pracy podejmujemy ryzyko, dlaczego nie podjąć go, zarobić fortunę i przestać chodzić do pracy? 🙂