Boty na rynku kryptowalutowym

Boty na rynku kryptowalutowym

Na rynku kryptowalutowym pojawiło się wiele botów, a jednym z najbardziej znanych jest program kompensacyjny Pionex SAFU. Oprócz Pionexa, wśród użytkowników Pionexa popularne są Shrimpy i Gunbot. Poniżej wymieniono niektóre z najbardziej efektywnych i najczęściej używanych botów na rynku. Aby nie stać się ofiarą nieuczciwego bota, czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji. Możesz również obejrzeć recenzje wideo tych botów i dowiedzieć się, jak z nich korzystać, aby osiągnąć jak największe zyski z inwestycji w kryptowaluty.

Program kompensacyjny Pionex SAFU

Bot arbitrażowy spot futures to automatyczny system transakcyjny, który wykrywa i handluje zarówno na rynku spot, jak i futures. Algorytm zamyka pozycję futures 5% przed ceną likwidacji, dzięki czemu nalicza użytkownikowi 10% zysku, a połowę tego zysku umieszcza w funduszu Arbitrage SAFU. Jeśli platforma straci pieniądze na rynku kontraktów terminowych, bot pobierze od użytkownika 10% zysku.

Aby wziąć udział w programie kompensacyjnym SAFU, musisz być uczestnikiem bota arbitrażowego Pionex spot-futures. Do programu można przystąpić rejestrując konto na platformie i uiszczając niewielką opłatę. Bot arbitrażowy Pionex wykorzystuje środki SAFU do zawierania transakcji na rynku kontraktów terminowych typu spot. Zanim bot rozpocznie handel, należy uiścić opłatę w wysokości 10%. Pionex posiada również algorytm automatycznej dźwigni finansowej, który zmniejsza ryzyko w przypadku hossy na rynku.

Jako animator rynku, masz możliwość korzystania ze standardowej aplikacji mobilnej lub platformy opartej na przeglądarce, aby handlować na Pionex. Standardowa stawka za prowadzenie rachunku wynosi 0,05%, ale opłaty za zawieranie i przyjmowanie transakcji są obniżone do 0,05% dla traderów o dużym wolumenie. Możesz również przenieść aktywa z innych giełd kryptowalutowych na platformę Pionex. Standardowe stawki za prowadzenie konta w Pionex są trzykrotnie niższe niż u wiodących konkurentów.

Gunbot

Aby korzystać z Gunbota na rynku kryptowalut, należy pobrać program ze strony internetowej i skonfigurować go na swoim komputerze. Istnieje wiele ustawień, które można dostosować do potrzeb bota. Na przykład, możesz wybrać strategię kupna i sprzedaży, kwotę, którą chcesz handlować i inne parametry. Możesz również skorzystać z Systemu Ulepszania Tokenów, aby uzyskać dostęp do bota Market Maker i bitRage bot.

Jednakże złożoność Gunbota sprawia, że nie jest on odpowiedni dla początkujących i mniej zaawansowanych technicznie użytkowników. Wymaga on znacznego nakładu czasu i pieniędzy. Co więcej, nie jest to narzędzie przyjazne dla użytkownika, więc początkujący mogą znaleźć się w studni bez dna. Aby korzystać z Gunbota, użytkownik powinien być technicznie biegły na rynkach walutowych. Powinieneś również być w stanie zrozumieć i poruszać się po jego interfejsie użytkownika.

Kolejną zaletą korzystania z Gunbota jest to, że obsługuje on wiele giełd kryptowalutowych. Wśród nich znajdują się Gunthy Exchange i Bitmex. Obsługuje on również wszystkie biblioteki ccxt Exchange Markets. Ponadto, Gunbot pozwala na tworzenie reguł handlowych opartych na popularnych traderach. Na przykład, powinieneś sprzedać walutę, gdy osiągnie ona niższą cenę, ponieważ może ona odbić się od wyższej wartości i przynieść Ci zysk. W przeciwnym razie stracisz okazję do osiągnięcia zysku.

Shrimpy

Shrimpy to społecznościowa platforma handlowa dla inwestorów kryptowalutowych, która upraszcza proces handlu za pomocą automatycznych strategii. Użytkownicy mogą zakładać niestandardowe fundusze indeksowe, automatyzować rebalansowanie portfela i śledzić strategie innych osób. Założona w San Francisco w 2018 roku, Shrimpy to platforma do inwestowania w kryptowaluty, która ma na celu uczynienie traderów bardziej zyskownymi. W swojej najnowszej rundzie finansowania startup pozyskał nieujawnioną kwotę od inwestorów, w tym Oriza Ventures i Plug and Play.

Oprócz wprowadzenia traderów do zautomatyzowanego handlu, Shrimpy zapewnia również społeczność botów do handlu kryptowalutami. Użytkownicy mogą kopiować strategie i omawiać strategie liderów w społeczności kryptowalutowej. Oprócz zarządzania handlem, Shrimpy oferuje produkty API dla programistów, które ułatwiają każdemu tworzenie własnych botów do zarządzania portfelem i handlu kryptowalutami bez większej wiedzy z zakresu kodowania. Użytkownicy mogą wybrać jedną z sześciu obsługiwanych giełd, aby rozpocząć handel z Shrimpy.

Zarówno TradeSanta, jak i Shrimpy mogą integrować się z najpopularniejszymi giełdami, w tym Binance, Bitfinex i Bittrex. TradeSanta oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe i twierdzi, że w przyszłości doda BitMEX. Zarówno TradeSanta, jak i Shrimpy oferują również wsparcie klienta online. Użytkownicy mogą zwrócić się o poradę do czołowych traderów i przedstawicieli giełdy. Shrimpy to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zautomatyzować swoją strategię handlową.

BitQL

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o botach BitQL, możesz się zastanawiać, czy są one warte tego szumu. Programy te wykorzystują zaawansowaną sztuczną inteligencję, aby automatycznie inwestować za Ciebie, oszczędzając Ci żmudnych zadań związanych z handlem ręcznym. Ponadto, są one bardziej dokładne niż ludzie w wyszukiwaniu najlepszych ofert handlowych i są bardziej neutralne emocjonalnie, co zmniejsza możliwość popełnienia błędu. Zainteresowany? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym oprogramowaniu i korzyściach płynących z jego stosowania na rynku kryptowalut.

Zanim zaczniesz handlować z BitQL Bots, musisz się zarejestrować. Rejestracja nie musi być długa i nie musisz podawać żadnych poufnych informacji, aby ją przeprowadzić. Wszystko, co musisz podać, to imię i nazwisko, a także numer telefonu i aktywny adres e-mail. Po wykonaniu tych czynności otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link weryfikacyjny.

Gdy po raz pierwszy zaczniesz inwestować, warto ustalić minimalną kwotę dla każdej wymiany. Ustawiając minimalną kwotę inwestycji, będziesz mógł obserwować negocjacje w czasie rzeczywistym. Dzięki botowi BitQL, będziesz mógł wybrać kilka różnych inwestycji i skategoryzować je. Robot BitQL może wyszukać dla Ciebie najlepsze opcje inwestycyjne i będzie w stanie skategoryzować również inne operacje.

Haasbot

Na rynku kryptowalut istnieją różne sposoby na czerpanie zysków z wykorzystania Haasbota. Oprogramowanie to ma wiele zalet, ale nie jest to bot internetowy, jak niektóre inne. Aby móc z niego korzystać, musi zostać pobrane na komputer tradera. Oprogramowanie nie jest tak przyjazne dla użytkownika jak inne programy, ale obsługuje systemy operacyjne Linux i Windows i może dokonywać transakcji na kryptowalutach przez cały dzień.

Jest to potężne narzędzie inwestycyjne z ponad 50 wskaźnikami technicznymi, w tym średnimi kroczącymi i wstęgami Bollingera, które współpracują ze sobą, aby dostarczać sygnały handlowe. Bot pozwala również użytkownikom na backtest poprzednich transakcji, aby zidentyfikować zyskowne transakcje. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i prowadzi go przez proces konfiguracji. Obsługuje 20 giełd kryptowalutowych. Oprócz tego, że jest przyjazny dla użytkownika, Haasbot oferuje zaawansowanym klientom wiele możliwości wyboru.

Przedsiębiorstwem stojącym za Haasbotem jest HaasOnline Software. Założona w styczniu 2014 roku przez Stephana de Haas, firma posiada solidny zespół zarządzający. Głównym atutem organizacji są serwery HaasOnline Trader, które funkcjonują jako w pełni funkcjonalne środowiska handlowe dla kryptowalut. Podstawową cechą oprogramowania są HaasBoty, dzięki czemu jest to bardzo skuteczna i kompleksowa usługa. Chociaż HaasOnline nie jest czołowym dostawcą oprogramowania do handlu kryptowalutami, jest niezawodnym usługodawcą i oferuje solidny produkt. Haasbot jest dobrym sługą, ale nie jest doskonałym panem.

Profit Maximizer

Choć niektórzy traderzy mogą się wahać, czy używać botów Profit Maximizer opinie do handlu kryptowalutami, zespół stojący za giełdą jest zdeterminowany, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo. Firma stosuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie przy dostępie do konta i wypłatach, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów. Aby jeszcze lepiej chronić informacje o klientach, giełda posiada również certyfikat PCI. Co więcej, system oferuje zarówno transakcje spot, jak i futures. Użytkownicy nie muszą się martwić o inwestowanie własnych pieniędzy, ponieważ system Zignaly zajmuje się tym.

Profit Maximizer oferuje pięć botów, zaprojektowanych dla pięciu różnych stylów inwestycyjnych. Najpopularniejszy jest bot Profit Maximizer , który oferuje aktywny handel i redukcję strat dzięki hedgingowi. Oprócz zautomatyzowanego procesu handlowego, użytkownicy mogą również korzystać z transakcji no-limit, trailing stop-loss i no-limit dla handlu. Firma posiada obszerną listę dostawców kryptowalut i oferuje bezpłatny okres próbny dla swoich botów kryptowalutowych.

Zespół Profit Maximizer jest dostępny 24 godziny na dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Możesz również zapisać się na ich listę mailingową, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje dotyczące rynku kryptowalut. Serwis zawiera również wskazówki, jak zostać skutecznym traderem kryptowalut. Ważne jest, aby uzbroić się w wiedzę, aby odnieść sukces w tej strategii inwestowania w kryptowaluty. Chociaż strona internetowa Profit Maximizer może nie zawierać wszystkich potrzebnych informacji, zespół obsługi klienta może pomóc w rozpoczęciu pracy.